Handel

Elektryczny piec wsadowy

Trudno byłoby sobie wyobrazić cukiernie czy piekarnie bez pieca. Dzisiaj nie znajdziemy pieca opalanego drewnem, bo na skalę przemysłową byłoby to nieopłacalne.

Dzisiaj wykorzystuje się albo prąd albo gaz. Wiele firm wykorzystuje piece wsadowe eklektyczne, ponieważ są praktycznie i tanie. Do wyboru są różne modele, co oznacza, że wyliczamy, jaka powierzchnia pieczenia jest nam potrzebna i na tej podstawie szukamy pieca, który jest do tego dopasowany. Piece mogą mieć bardzo różne parametry. Dla przykładu mogą mieć od trzech do pięciu pięter gdzie będzie można układać ciasto do pieczenia. Wyposażone mogą być w drzwi od jednej do czterech sztuk. Sprzedawane są piece o różnej szerokości i głębokości. Wszystko tak naprawdę będzie zależne od tego, jaka jest ich pojemność. Może to być sześć metrów kwadratowych, ale może to być powyżej dwudziestu metrów kwadratowych.

Obudowa wykonana została w taki sposób żeby była wytrzymała i bezpieczna. Front wykonany został ze stali inox.

Dotyczy to również okapu oraz stołu. To, dlatego jest to estetyczne, ale i wytrzyma nawet w trudnych warunkach wiele lat. Panel sterowania jest elektromechaniczny. Do ustawienia mamy aż 99 programów, a zatem można w indywidualny sposób dopasować coś pod swoje wymagania. Na każdym piętrze można ustawić zaparowanie, dlatego jest to urządzenie, które daje naprawdę niesamowite efekty podczas pieczenia. Oczywiście szukamy pieca, który ma system oszczędzania energii Eco. To bardzo ważne dla naszych większych zysków. Izolacja w takim piecu wykonane została z paneli wełny mineralnej, dlatego jest niesamowicie wydajna. Trzeba wybierać takie piece wsadowe elektryczne, które są trwałe i spełniają wszystkie nasze wymagania. Wtedy korzystanie z nich nie będzie sprawiało problemów. Stawiamy na firmę z dużym doświadczeniem, która jest bardzo dobrze przygotowana żeby zaproponować nam najlepsze urządzenia, z których na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Nie pozostaje nam na teraz nic innego jak sprawdzić przygotowane w ofercie piece wsadowe zasilane prądem elektrycznym.