Handel

Lalki odpowiednie dla dziewczynek w różnym wieku

Kiedy dziecko bawi się lalką, pomaga to rozwinąć jego kreatywność i umiejętności łączenia ubrań i kolorów, ponieważ jest tak wiele strojów, butów, akcesoriów i zestawów do zabawy, które można łączyć ze sobą.

Podczas zabawy grupowej może to poprawić ich umiejętności interakcji, a także podzielić się pomysłami związanymi z decyzjami dotyczącymi ubierania lalek. To z pewnością ogromne korzyści w rozwoju dzieci, ponieważ uczą się, że na tym świecie nie ma ograniczeń, a ogranicza je tylko ich własny umysł. Zabawa lalkami Barbie może wpłynąć na kreatywność twojego dziecka. Potrafi stworzyć wiele różnych stylizacji dla Barbie na podstawie tego, jak się czuje i wymyśla różne scenariusze, aby zachęcić do kreatywności i aktywować tę część mózgu twojego dziecka. Niemowlęta od najmłodszych lat preferują zabawki chłopięce lub dziewczęce. Nawet dziewięciomiesięczne dzieci mogą wybierać zabawki, którymi się bawią, kierując się stereotypami płci. Zanim zostaniesz rodzicem, mogą podobać ci się drewniane zabawki zwierzątka czy klocki, które obiecują całkowicie organiczną, ciekawą zabawę edukacyjną oraz neutralną dla dziecka każdej płci, które z pewnością nie mają to nic wspólnego z księżniczkami, lalkami Barbie, samochodami ani Psim Patrolem. Jednak później będziesz wybierać zabawki zgodnie z zainteresowaniem malucha, ponieważ jeśli dziecko uzna zabawkę za nudną lub nieodpowiednią, po prostu nie będzie się nią bawiło. Lalki odpowiednie dla dziewczynek w różnym wieku

Chłopcy zazwyczaj przechodzą przez poważną fazę ciężarówek, pociągów i traktorów, piłek i resoraków.

Lubią też zabawkowe narzędzia, jak śrubokręty, młotki czy klucze i chodzić do wszystkich swoich zabawek i mebli i sprawdzać, czy może je naprawić. Natomiast dziewczynki wolą lalki dla dzieci z akcesoriami, jak wózki do zabierania lalki na spacer, ubranka, butelki do karmienia i kołyski do położenia lalki spać. Dziewczynkom można również zakupić domek dla lalek z akcesoriami i meblami, który zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy z rodzeństwem oraz rówieśnikami. Najmłodsze dziewczynki lubią się również bawić zabawkowymi kuchniami i garnkami do gotowania, a chłopców częściej wybierają piłkę czy samochodziki.