Nieruchomości

Czy nieruchomości komercyjne są dla Ciebie?

Kryzys na rynku kredytów hipotecznych i pęknięcie bańki na rynku mieszkaniowym są dziś dobrze znane wszystkim, ale obecnie dotyczy to również nieruchomości komercyjnych.

Wiele pustych powierzchni handlowych i biurowców stoi wokół, co oznacza, że ​​istnieje zapotrzebowanie na kupujących, najemców i sprzedających. Czytaj dalej, aby uzyskać porady, jak iść naprzód na tym rynku.Negocjuj, niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, czy kupującym. Daj ludziom znać, czego chcesz i upewnij się, że prosisz o realistyczną cenę.Zachowaj cierpliwość podczas zawierania transakcji z nieruchomością komercyjną. Początkowa praca nóg jest bardziej zaangażowana niż zakup domu. Jest więcej inspekcji, więcej pracy do wykonania i więcej papierkowej roboty. Włącz ten czas do swoich planów inwestycyjnych, aby nie dać się zaskoczyć.Sprzątanie okolicy może zdziałać cuda, jeśli chodzi o wartość Twojej nieruchomości, zwłaszcza jeśli w Twojej okolicy znajduje się kilka zaniedbanych lub opuszczonych budynków. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zgłaszanie władzom wszelkich zagrożeń dla zdrowia lub bezpieczeństwa. Tego typu zagrożenia bezpieczeństwa mogą obejmować rozbite okna, zardzewiałe ogrodzenia, gruz i tego typu rzeczy. Jeśli władze oczyszczą dla ciebie okolicę, możesz w końcu zaoszczędzić pieniądze na rozbiórce i zwiększyć ogólną wartość sąsiedztwa.Wybierając nieruchomość, należy zwrócić uwagę na stawkę podatkową w danym regionie. Ponieważ koszty zamknięcia obejmują proporcjonalny podatek od nieruchomości, zwiększa to fundusze potrzebne do zamknięcia transakcji. Im wyższa stawka podatku, tym więcej pieniędzy potrzebujesz, aby zamknąć escrow i będziesz płacić więcej podatków przez lata.Jeśli jesteś nowym inwestorem, zakup pierwszej nieruchomości może być przerażającym zadaniem, ale nie powinieneś się bać. Po prostu odrób jak najwięcej pracy domowej i przejrzyj wszystkie opcje. Przy wystarczającym przygotowaniu i wskazówkach powinieneś być w stanie dokonać pierwszego zakupu przy minimalnych kłopotach i wielkim sukcesie.Poświęć trochę czasu na rozważenie opcji inwestycyjnych, gdy zdecydujesz, że na nieruchomościach chcesz zarabiać pieniądze. Czy nieruchomości komercyjne są dla Ciebie?

Rozważ różnorodność nieruchomości, które możesz chcieć posiadać.

Będą komercyjne czy mieszkalne? Czy będą to pojedyncze jednostki czy wiele jednostek? Zdecyduj, ile chcesz wydać na remonty.Przetestuj okablowanie w domu przed wynajmem. Sprawdzenie gniazd w celu upewnienia się, że okablowanie jest prawidłowe, jest niedrogie, łatwe i szybkie. Wadliwe okablowanie może nie tylko stwarzać zagrożenie pożarowe, ale może również uszkodzić wrażliwą elektronikę, taką jak komputery i telewizory. Poproś właściciela o dokonanie niezbędnych napraw przed podpisaniem umowy najmu.Naucz się być elastycznym w poszukiwaniu dobrych ofert nieruchomości komercyjnych. Przejrzyj wiele źródeł, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, na przykład ogłoszenia online i wynajmij psy dla ptaków, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty. Ptasie psy są świetne, aby znaleźć dla ciebie odpowiednie oferty. Upewnij się, że czekasz na ofertę, która jest dla Ciebie odpowiednia.Przy poszukiwaniu nieruchomości komercyjnych bardzo ważne jest poznanie swojego rynku. Jaka jest norma w jednej części kraju, w innej może być inna. Musisz wiedzieć, jaka może być najlepsza oferta, ile wydać i gdzie kupić. Istnieje wiele zasobów online, w których można znaleźć te informacje.Powinieneś zdobyć listy kontrolne witryny turystycznej, gdy badasz kilka nieruchomości. Uzyskaj odpowiedzi z pierwszej rundy propozycji, ale upewnij się, że właściciele nieruchomości są tego świadomi, zanim przejdziesz dalej. Prawdopodobnie na Twoją korzyść będzie nieformalne wspomnienie, że oglądasz więcej niż jedną nieruchomość. Możesz nawet otrzymać korzystniejszą ofertę!Jeśli pamiętasz i zastosujesz informacje z tego artykułu, na pewno będziesz skutecznie poruszać się po wodach w swoich transakcjach dotyczących nieruchomości komercyjnych podczas prowadzenia działalności.