Biznes

Nauka obsługi iPada

iPad to jeden z najbardziej niezwykłych gadżetów na świecie.

Jeśli masz szczęście, że masz taki, musisz wiedzieć, jak go używać! Ze wszystkimi jego funkcjami i aplikacjami, nauka może być trudna. Poniższy artykuł przedstawi Ci przydatne wskazówki i porady, które pomogą Ci poznać iPada.Unikaj używania ładowarki iPhone’a do ładowania iPada. Dzieje się tak, ponieważ iPady mają wyższe wymagania dotyczące mocy niż iPhone’y. Nie będziesz w stanie ładować iPada tak szybko, jeśli używasz ładowarki do iPhone’a. Wystarczy użyć oryginalnej ładowarki dostarczonej z iPadem.Jeśli często korzystasz z buźki lub alternatywnych emotikonów, skorzystaj z klawiatury Emoji. Aby uzyskać tę klawiaturę, dotknij Ustawienia, następnie Ogólne, a na końcu Klawiatura. Stuknij ikonę międzynarodowej klawiatury i poszukaj Emoji. Aby go dodać, wystarczy go dotknąć. Gdy następnym razem zobaczysz klawiaturę ekranową, będzie tam.Czy wiesz, że możesz wydrukować dokumenty, które masz na iPadzie? Musisz kupić drukarkę obsługującą AirPrint. Będąc w pobliżu drukarki, przejdź do menu udostępniania i wybierz drukarkę. Jeśli masz komputer Mac, możesz pobrać aplikację o nazwie Printopia, aby wysyłać zadania drukowania do drukarki podłączonej do komputera Mac.Jeśli planujesz zabrać iPada do kuchni, koniecznie musisz mieć ochraniacz ekranu, rysik i pokrowiec. Przypadkowo upuścisz mazię na iPada, a ochraniacz i etui zapewnią, że odpadnie od samego iPada. Rysik również trzyma lepkie palce z dala od ekranu.Użyj iTunes do tworzenia kopii zapasowych danych. Nie chcesz stracić całej muzyki, zdjęć z aplikacji i innych danych, jeśli Twój iPad uległ awarii. Nauka obsługi iPada

Użyj iTunes do przechowywania, przechodząc do karty Podsumowanie, a następnie sprawdzając kopię zapasową Zaszyfruj iPada, która znajduje się w Opcjach.

W ten sposób wszystkie Twoje informacje są bezpiecznie przechowywane poza iPadem.Te same ustawienia światła nie są konieczne, gdy znajdujesz się w różnych środowiskach, dlatego masz możliwość ich zmiany. Normalnie jasny ekran można przyciemnić, dwukrotnie dotykając przycisku Początek i przesuwając palcem, aż zobaczysz ustawienie jasności. Umożliwi to ręczne dostosowanie jasności do otoczenia.Po pierwszym zakupie iPada strony ładowały się szybko. Teraz zauważasz, że twój komputer nie reaguje tak szybko, jak kiedyś. Z czasem instalacja danych i aplikacji spowolni iPada. Aby utrzymać iPada w optymalnej prędkości, okresowo przeglądaj informacje i aplikacje, które zainstalowałeś, i usuwaj te, które nie są już używane. W ten sposób Twój iPad ponownie stanie się szybszy w odpowiedzi.Czy chcesz mieć więcej organizacji na swoim iPadzie? Możesz zdecydować, które aplikacje będą dostarczać Ci powiadomienia, wyskakujące alerty itp. Po prostu przejdź do Ustawień, a następnie Powiadomień. Pomoże to zapewnić, że te irytujące aplikacje, których nie chcesz wyskakiwać, nie będą przeszkadzać Twojej organizacji.Chociaż nie było to możliwe w poprzednich generacjach, teraz bardzo łatwo jest utworzyć folder na stronie głównej. Po prostu przeciągnij jedną ikonę na drugą, a pojawi się opcja utworzenia nowego folderu. To świetny sposób na uporządkowanie i uporządkowanie ekranu głównego.Posiadanie iPada to przyjemne doświadczenie, bez względu na poziom zaawansowania technologicznego. Jednak warto mieć trochę wskazówek i mam nadzieję, że ten artykuł ci to zapewni. Poświęć trochę czasu na poznanie wszystkich niesamowitych rzeczy, które może zrobić iPad i ciesz się!