Biznes

Posiadasz nakaz zapłaty, względem posiadanych dłużników?

Udało ci się uzyskać nakaz zapłaty, na drodze postępowania sądowego który dotyczy i odnosi się do konkretnego dłużnika, lub firmy jaka jest ci należna pieniądze? Oczywiście możemy w dalszym ciągu czekać, aż ktoś zachowa się uczciwie i odzyskamy nasze pieniądze, lub rozpocząć w tym zakresie pewne niezbędne działania.

Zmierzające zwłaszcza w kierunku, przekazania nakazu zapłaty komornikowi, który już po 14 dniach może rozpocząć pewne działania, zmierzające do egzekucji komorniczej. Pewnie, że takie posunięcie ma nie tylko sens, ale też na wielu płaszczyznach, pozwala nam dużo sprawniej rozpocząć proces, egzekwowania pieniędzy także poprzez zajęcie, majątku w postaci nieruchomości, samochodu czy pieniędzy na koncie danego wierzyciela. Dlatego nie zaleca się korzystania, z oferty firm windykacyjnych, choć wiele osób ma o tym zupełnie odmienne zdanie, tutaj musimy zrozumieć, że taka firma windykacyjna oprócz takich samych jak my działań, nie może nic więcej zrobić. Zatem dużo lepiej, wypada pod tym względem komornik, który zajmie się całą procedurą zajęcia majątku, wyśle odpowiednie dokumenty do banku, lub przeprowadzi licytację komorniczą, w celu wyegzekwowania naszych pieniędzy. Bardzo często, już sama informacja ze strony komornika, a więc tego iż zamierza on zająć się egzekucją komorniczą, powoduje że dłużnicy decydują się spłacać swoje zobowiązania, także w systemie ratalnym co jest im zazwyczaj udostępnione.

Posiadasz nakaz zapłaty, względem posiadanych dłużników?

Co zapewni nam komornik?

Co więc tak naprawdę zapewni nam komornik? Zajmie się załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności, zmierzających do uzyskania tytułu wykonawczego, a następnie w przypadku braku reakcji ze strony dłużnika, rozpocznie inne działania w tym namierzenie, zajęcie i zlicytowanie majątku na rzecz wierzyciela. Wszystko o pracy komornika, dowiemy się za pośrednictwem strony www https://komornik-zielinska.pl/, która pozwoli nam jednocześnie dotrzeć, do profesjonalnego oraz słynącego ze skuteczności komornika, u jakiego dobrze się pojawić, zwłaszcza wtedy gdy zajdzie taka konieczność oraz potrzeba.